درباره گاراژ مارکت

گاراژ مارکت یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه های اینترنتی ابزار و تجهیزات صنعتی کشور، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام تکنسین های فنی ، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصالت کالا» سه اصل اولیه است که گاراژ مارکت از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.فروشگاه اینترنتی گاراژ مارکت به مجموعه بُکَت صنعت تعلق دارد و این مجموعه با مجوز رسمی از اتحادیه کشور در حال فعالیت در شهر شیراز می باشد . مطابق با مجوز اتحادیه این مجموعه فروش ابزار و تجهیزات صنعتی مانند : ابزار و تجهیزات مکانیکی – تجهیزات صافکاری – انواع جک و بالابر خودرو – تجهیزات کارواش و تجهیزات صفرشویی خودرو و همچنین انواع خرده فروشی ابزار صنعتی را انجام می دهد.

 

درباره فروشگاه اینترنتی گاراژ مارکت

 

گاراژ مارکت بزرگ‌ترین فروشگاه اینترنتی ابزار و تجهیزات صنعتی کشور ، با گستره‌ای از کالاهای متنوع برای تمام تکنسین های فنی ، برای کاربران خود «تجربه‌ی لذت‌بخش یک خرید اینترنتی» را تداعی می‌کند. «ارسال سریع»، «ضمانت بهترین قیمت» و «تضمین اصالت کالا» سه اصل اولیه است که گاراژ مارکت از نخستین روز تاسیس سعی کرده به آن پایبند باشد و با رعایت این سه اصل، هرسال، حوزه‌های تازه‌ای را در فروش کالا و خدمات، به دایره‌ی فعالیت خود افزوده است.

استفاده از مطالب گاراژ مارکت برای مقاصد غیرتجاری با ذکر نام گاراژ مارکت و لینک به منبع بلامانع است. حقوق این سایت به مجموعه بُکَت صنعت تعلق دارد.

تولید – بهینه سازی و توسعه توسط شرکت فناوری اطلاعات داده کاوان ایران – حسین دولتی 09177663236

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.